Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
20460

У бюджеті буде видно, які обіцянки виконає уряд - Л.Григорович

Лілія Григорович, народний депутат, член Президії політради "Нашої України", переконана, що коли в Партії регіонів під час виборчої кампанії роздавалися обіцянки про підвищення соціальних стандартів, там чудово розуміли, що виконати їх буде досить важко. "З точки зору політичної доцільності, вони все робили правильно. Але з точки зору відповідальності перед своїм народом, звичайно це був блеф", - сказала Л.Григорович. Про це повідомили ІМК у прес-службі "НУ". "Ми знаходимося в умовах кризи, і спадок, який отримали регіонали від попереднього уряду, далеко не найкращий, - каже депутат. - Більше того, ми не знаємо, який це спадок, бо не було бюджету, урядової програми, немає від чого відштовхнутись, щоб сказати, які в нас були показники ВВП, інфляції. Реальність сувора і дуже жорстока".

Тому, наголошує Л.Григорович, Партії регіонів краще було б не обіцяти нереальне, а пропонувати країні шляхи подолання кризи і підвищення життєвого рівня. "Цього не було зроблено. Виборці ковтнули черговий обман". "Нашоукраїнка" зазначила, що суспільство повинно подорослішати і порозумнішати, тоді не буде "ковтати" обіцянки такого нереального характеру.

"Сьогодні презентують соціально-економічну програму уряду, скоро ми побачимо бюджет, і вже у бюджеті буде видно, які обіцянки і яким чином буде їх виконувати новий уряд", - додала Григорович.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram