Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
10215

Рішення голови Одеської ОДА демонструє антиукраїнську політику - І.Ванникова

Речник лідера "Нашої України" Віктора Ющенка Ірина Ванникова назвала черговим антиукраїнським кроком розпорядження голови Одеської ОДА Едуарда Матвійчука щодо виходу ОДА зі співзасновництва газети "Чорноморські новини", яка є єдиною україномовною газетою регіону. Про це повідомили в прес-службі політсили.

"Представники нинішньої влади немов влаштовують змагання в антиукраїнських вчинках", - наголосила І.Ванникова.

"Особливим є те, що чиновник навіть не вдався до пояснень причин такого рішення, не зустрівся з колективом видання, у підтримці якого відмовляє від імені державної адміністрації", - відзначила І.Ванникова.

Вона наголосила, що таке рішення Едуарда Матвійчука іде в руслі політики розколу і деукраїнізації, яку проводять чільні представники нинішньої влади.

І.Ванникова звернулася до колективу редакції: "Ви робили і робите надзвичайно важливу для України справу. 93-річний вік Вашого видання говорить сам за себе. Ви вистояли у найтяжчі часи. Тож не чиновникам вирішувати, чи існувати газеті".

"Як абсолютно справедливо зазначив нещодавно публіцист, правозахисник, совість української нації Євген Сверстюк: "Зараз українські державницькі настрої прийшли в норму. Тобто в народі є набагато більше сил, котрі їм можуть протистояти, ніж вони собі уявляють", - вважає І.Ванникова.

Вона звернулася до всіх державницьких сил, усіх патріотів України із закликом надати допомогу виданню "Чорноморські новини" і підтримати колектив газети в його роботі на захист і розвиток української справи.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram