Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
10440

П.Симоненко закликає зайняти жорстку позицію щодо зазіхань на українські землі

"Ми повинні зайняти жорстку позицію щодо зазіхань на територіальну цілісність України", - зазначив лідер комуністів Петро Симоненко, коментуючи події навколо українського острова Майкан, що на Дунаї. Про це повідомили в прес-службі КПУ.

П.Симоненко нагадав, що рік тому, за змови президента В.Ющенка й румунської влади та потужного нафтодобувного і енергетичного лобі США, Україна вже втратила частину своєї території.

"Декілька десятків квадратних кілометрів чорноморського шельфу навколо острова Зміїний, які багаті на нафту, у лютому 2009 року були віддані Румунії, а Україна не просто втратила частину території, а й, що дуже важливо, зазнала величезних економічних збитків, по нашій енергобезпеці був нанесений черговий удар", - зазначив лідер КПУ.

П.Симоненко наголосив, що сьогодні "ми пожинаємо гіркі плоди зрадницької політики "помаранчевих" націоналістів", і нагадав народну приказку, що на слабких і поступливих воду возять.

"Тому якщо сьогодні ми не дамо рішучу відсіч, то невдовзі можемо отримати аналогічні територіальні претензії, наприклад, від Польщі, Словакії, Угорщини, - наголосив П.Симоненко.

П.Симоненко закликав Верховну Раду негайно прийняти закон про засади зовнішньої і внутрішньої політики, запропонований і розроблений фракцією Компартії, а також інші закони, які стосуються питань національної безпеки, зокрема, щодо закріплення нейтрального статусу України та отримання міжнародних гарантій безпеки і непорушності наших кордонів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram