Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
15735

Закарпатська "Свобода" не дозволить перетворити край на відстійник для нелегалів

15 квітня у Мукачеві Закарпатська обласна організація ВО "Свобода" провела акцію проти нелегальної міграції та проти спорудження на Мукачивщині відстійника для нелегалів. Свободівці організували символічну ходу проїзною частиною міста від пам`ятника Т.Г.Шевченка до мукачівської ратуші. Про це повідомили в прес-службі "Свободи". У заході, що тривав півтори години, взяли участь близько 100 молодих людей. Учасники акції, йдучи вулицями Мукачева, несли плакати з гаслами "Ідея нації проти деградації", "Україна - понад усе!", "Нелегали - геть!", "Лишаймося господарями власної землі!" та інші. Дорогою лунали вже звичні для свободівців гасла: "Слава Україні - Героям Слава!" і "Слава Нації! Смерть ворогам!", а також "Зупинимо міграцію, врятуємо Націю!". До молодих людей приєднувалися перехожі, уважно роздивлялися гасла, розпитували про акцію.

Як відомо, Закарпаття є основним українським коридором для нелегальної міграції. Після Закриття пункту тимчасового утримання нелегалів поблизу села Павшине Мукачівського району, минулоріч уряд задумав спорудити подібний захід у селі Дерцен на тій же Мукачівщині. Закарпатська обласна організація ВО "Свобода" засуджує такі дії і виступає проти організації на території області такого розсадника хвороб та інфекцій.

"Через навалу чужоземців ми ризикуємо загинути фізично, занепасти культурно, духовно, морально, розчинитися як етнос генетично. Тому ми вимагаємо скасування угоди про реадмісію з Європейським Союзом, яка набула чинності з 1 січня. Адже Євросоюз висилатиме до нас усіх нелегалів, які начебто потрапили туди з України. Ми бачимо, що олігархічна верхівка намагається змінити етнічну структуру населення України, перетворити українців на безправних аборигенів, а сюди заселити мільйони нелегальних мігрантів", - зазначив координатор всеукраїнської кампанії проти нелегальної міграції Андрій Іллєнко.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram