Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Пʼятниця, 01 липня 2022 14:55
Новини: Політика
15090

Вода у Київському водосховищі відповідає всім саннормам - С.Протас

Вода у Київському водосховищі відповідає всім санітарним нормам. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив головний фахівець Департаменту організації санітарно-епідеміологічного нагляду МОЗ України Святослав Протас, передає кореспондент . "На сьогодні ситуація контролюється. Проводиться відбір проб з Київського водосховища і вода в ньому сьогодні відповідає вимогам санітарних норм для поверхневих водойм категорії рекреаційного користування... На сьогоднішній день прокуратура Київської області порушила карну справу за фактом мору риби, проходять розслідування і будуть відповідні висновки. Якщо буде погіршена епідеміологічна ситуація, санепідемслужбою України, м.Києва і області будуть вжиті всі вичерпні заходи відповідно до законодавства", - підкреслив С.Протас.

В свою чергу, головний державний санітарний лікар України Геннадій Рожков зазначив, що вода у м.Києві є придатною для вживання.

"Вода на сьогоднішній день є придатною для вживання. Згідно всіх ГОСТів всі заходи проводяться... Ми забезпечуємо повноту водопостачання якісною водою", - підкреслив він.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram