Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Економіка
18720

IT-кластери Нідерландів продукують 30% від загального виробництва

КИЇВ. 12 грудня. УНН. 30% від загального обсягу національного виробництва Нідерландів припадає на низку підприємств, які працюють у рамках IT-кластерів. Про це УНН повідомили у прес-службі Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації.

Загалом у Нідерландах існує 12 кластерів, які є великими конгломератами взаємозалежних індустріальних галузей. Саме на них припадає 30% від загального обсягу національного виробництва країни.

Довідка: Кластер - це галузеве, територіальне та добровільне об'єднання підприємницьких структур, які тісно співпрацюють із науковими (освітніми) установами, громадськими організаціями та органами місцевої влади з метою підвищення конкурентноздатності власної продукції і сприяння економічному розвитку регіону.

Нагадаємо, нещодавно у Києві відкрили перший інноваційний бізнес-інкубатор iHub.

"Це перший інкубатор, створений іноземними інвесторами - норвежським фондом, за норвежські кошти. Чудово, що Торгово-Промислова палата почала так працювати, адже до цього розвивалися лише підприємства промисловості. Стартапи дають можливість вкладати мало, але при цьому отримувати багато коштів. Ми в свою чергу готові максимально підтримувати проект", - сказав заступник голови КМДА Руслан Крамаренко.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram