Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
11955

В.Янукович доручив здешевити державні кредити для села

Президент України Віктор Янукович зустрівся з головами облдержадміністрацій та кандидатами на посаду голів районних державних адміністрацій.про це повідомляє прес-служба глави держави.

Під час зустрічі окремим і важливим питанням Президент назвав розвиток інфраструктури села. "Ми повинні зробити ривок у цьому напрямку", - зазначив він, підкресливши, що голови адміністрацій мають надати свої пропозиції.

Говорячи про розвиток регіонів, Віктор Янукович торкнувся також теми відкриття муніципальних кредитних ліній. "Ми застосовуватимемо різні форми співпраці з регіонами. Для розвитку має використовуватися частка місцевих бюджетів, частка державного. Третьою часткою має бути залучення кредитів чи інвестицій. Держава має розділити з вами ризики", - наголосив глава держави.

При цьому Президент зазначив, що добре розуміє, які труднощі можуть виникнути на цьому шляху, тож запевнив, що держава намагатиметься всіляко сприяти організації навчання відповідних спеціалістів за участю банків, інвестиційних компаній тощо.

Обговорюючи фінансову сферу життя регіонів, Глава держави також акцентував увагу на ще одному важливому для сіл та селищ питанні - отримання кредитів, без залучення яких практично унеможливлюється проведення весняно-польових робіт.

"Сьогодні я дав доручення здешевити з боку держави кредити настільки, наскільки це буде можливо. Намагатимемося надати максимальну допомогу на цих весняно-польових роботах", - зазначив Віктор Янукович, додавши, що подібну програму планується запровадити і для виробників сільгосптехніки.

"Таким чином ми будемо фінансувати сільгоспвиробників, щоб запустити виробництво вітчизняної техніки. Матимемо якісну й недорогу техніку. В першу чергу - вітчизняний виробник", - підкреслив він.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram