Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
15765

Влада і опозиція помінялися місцями, але стиль зберігся - В.Литвин

"В українському політикумі немає відчуття стриманості, відповідальності за те, що відбувається у державі", - заявив спікер парламенту Володимир Литвин в ефірі одного з українських телеканалів.

"Наприклад, ідея одразу перейти на контрактну армію. А чому раніше не приймали?", - сказав політик, підкресливши, що Україна досі страждає на популізм.

Опозиція, за його словами, має повне право для постановки таких питань, як підвищення соцстандартів, але влада тут має демонструвати реалізм, має бути проведена фахова дискуссія.

"Вони помінялися місцями, але стиль залишився той же. Можу сказати, що люди вже популізм не сприймають. Коли їм кажуть, що можуть дати тисячу, дві, або десять, вони кажуть: ви нічого не зможете дати, то хоч не погіршуйте наше самопочуття", - каже Литвин.

"Внесли закон - до 18 років держава повинна виплачувати кошти на кожну дитину. Я за, як батько. Але давайте порахуемо і скажемо, а чи буде виконуватися цей закон? У нас є широка палітра соціальних законів, які не виконуються. Нащо плодити закони, які не виконуються?" - запитує спікер.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram