Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Субота, 25 червня 2022 22:47
Новини: Політика
16950

Голова ДПА відвідав "контакт-центр" податкової

5 квітня 2010 року Голова ДПА України Олександр Папаіка відвідав Інформаційно-довідковий департамент державної податкової служби, який діє за європейськими зразками, повідомляє прес-служба ДПА України.

Цей контакт-центр розпочав роботу 31 березня 2008 року і його фахівцями вже надано відповіді на більше ніж 582 тис. звернень, які надійшли від платників податків телефоном та електронною поштою.

„Контакт-центр реально поліпшує рівень обслуговування платників податків, налагоджує не декларативні, а справжні партнерські відносини між податковими органами та платниками податків," - зазначив Олександр Папаіка.

„Необхідно розширити спектр послуг Інформаційно-довідкового департаменту на вимогу часу. Сьогодні ми уже частково це робимо, впроваджуючи, наприклад, таку додаткову послугу для платників податків як повідомлення їх про наявність податкової заборгованості шляхом направлення електронних листів, здійснення вихідних дзвінків для упередження застосування до платників збільшеного розміру штрафної санкції за несвоєчасну сплату податків," - зауважив директор Інформаційно-довідкового департаменту ДПС Іван Романов.

При створенні контакт-центру було використано досвід податкових адміністрацій Іспанії, Нідерландів, Великої Британії, Фінляндії та Швеції.

Сьогодні робота контакт-центру ДПС України - приклад для наслідування податковими службами інших країн. Саме з метою вивчення досвіду у 2009 році центр відвідали представники податкових служб Франції, Угорщини, Нідерландів та Молдови. Високу оцінку його роботі надали члени Наглядової Ради та Місії Світового банку, відзначивши, що Інформаційно-довідковий центр - це реальний крок до покращення прозорості та якості послуг для платників податків.

„Діяльність контакт-центру забезпечує удосконалення роботи з платниками податків, впровадження прогресивних форм обслуговування, адже пріоритетним напрямом роботи податкової служби залишається наповнення бюджету, створення сприятливих умов для розвитку економіки шляхом реформування податкової системи і законодавства, що зміцнить довіру платників та поліпшить добробут населення," - підсумував Олександр Папаіка.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram