Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
10650

Необхідно відновити справедливість в податковій сфері - С.Кілінкаров

Народний депутат України, перший секретар Луганського обкому КПУ Спиридон Кілінкаров вважає, що в Україні необхідно ввести прогресивну шкалу оподаткування. Про це він заявив в ефірі однієї з українських радіостанцій.

"Я - противник всякого роду шокової терапії, яка серйозно вплине на добробут людей. Ми вважаємо, що реформи треба проводити не за рахунок бідних людей, а за них мають платити багаті люди. Я вважаю абсолютно несправедливою систему, яка у нас сьогодні існує щодо ПДВ. Я виступаю за прогресивний податок, вважаю, що це абсолютно справедливо і правильно. І дає можливість виконувати заяви про те, що багаті повинні ділитися з бідними. Самі вони цього робити не будуть, тому реформа в податковій сфері повинна торкнутися й цього питання ", - сказав депутат-комуніст.

Говорячи про введення в Україні податку на розкіш, Спиридон Кілінкаров запропонував "почати з малого - запровадити прогресивну шкалу оподаткування".

"Не повинно бути так, щоб людина, яка отримує півтори тисяч гривень, платила 13-15%, і людина, яка отримує сто тисяч гривень, платила не з повної суми ті ж 13%. Є держави, в яких цей податок коливається від нуля до 60%. Думаю, що ми повинні знайти оптимальний механізм, щоб відновити справедливість у податковій сфері і через перерозподіл цих ресурсів перерозподілити їх на користь людей, які потребують державної підтримки", - додав парламентарій.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram