Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
11730

До програми Уряду врахують пропозиції опозиції - О.Плотніков

Програма соціально-економічного розвитку України на 2010 рік за своєю суттю є антикризовою, заявив народний депутат України від Партії регіонів, член парламентського Комітету з питань економічної політики Олексій Плотніков. Про це він сказав у кулуарах Верховної Ради в четвер, 15 квітня, коментуючи прийняття даного документу за основу, повідомляє прес-служба ПР.

За словами О. Плотнікова, програма дій Уряду базується на трьох складових.

"Перша складова - це аналіз ситуації 2009 року, друга складова - це антикризові заходи, і третя - це пріоритети розвитку країни", - пояснив він.

Депутат відзначив, що пріоритети розвитку, визначені Урядом, - "це пожвавлення національної економіки, це зростання, це соціальні напрямки, які виходять з інтересів пожвавлення національної економіки". "Якщо подивитись на макроекономічний характер, то показники документу абсолютно нормальні й логічні: там пропонується зростання на 3,8%, пропонується, зокрема, 6% дефіциту державного бюджету та його покриття", - додав Олексій Плотніков. Він назвав програму діяльності Кабінету Міністрів "абсолютно реалістичним та абсолютно прагматичним" документом.

"Якщо подивитись на ті пропозиції, які лунали сьогодні з боку опозиції, то, в принципі, ми самі пішли на те, щоб не приймати сьогодні програму в цілому, а прийняти її в першому читанні, а в цілому - в перший день наступного пленарного тижня", - наголосив політик. При цьому він висловив думку, що будуть враховані певні пропозиції щодо програми соціально- економічного розвитку України на 2010 рік, в тому числі - від опозиційних сил, а також побажання Міжнародного валютного фонду. "І в перший день наступного пленарного тижня програма буде ідеальною і щодо її виконання, і щодо її реалістичності", - заявив О. Плотніков.

"Думаю, що бюджет буде внесений у той самий вівторок, тобто 1 травня країна зустріне з бюджетом", - додав він.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram