Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
17970

Відбулося засідання, присвячене Дню довкілля - Мінприроди

15 квітня 2010 року в м. Дніпропетровську в дитячому еколого-етичному центрі Дніпропетровського міського Палацу дітей та юнацтва проведено засідання круглого столу присвячене Дню довкілля, повідомляє прес-служба Мінприроди.

Організаторами заходу виступили Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Дніпропетровській області, Дніпропетровська обласна організація Українського товариства охорони природи, Орхуський

інформаційний центр в Дніпропетровській області, Громадська рада організацій природоохоронного спрямування Дніпропетровської області та дитячий еколого-етичний центр Дніпропетровського міського Палацу дітей та юнацтва.

На засіданні розглянуто питання щодо стану розвитку та збереження природно- заповідного фонду Дніпропетровщини та щодо екологічних проблем довкілля та шляхів їх вирішення.

Під час заходу вручено грамоти та подарунки переможцям обласної виставки дитячого екологічного малюнку та фотографії "Моя Земля - Мій Рідний Дім".

Після засідання "круглого столу" висаджено зелені насадження в шкільному дендрарію біля Дніпропетровського міського Палацу дітей та юнацтва.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram