Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Пʼятниця, 01 липня 2022 14:21
Новини: Політика
15525

Підрозділ ЗС України відбув до Німеччини - Міноборони

Підрозділ радіаційного, хімічного та біологічного захисту Збройних Сил України братиме участь у міжнародному сертифікаційному навчанні Сил реагування НАТО "Голден Маск - 2010", повідомляє прес-служба Міноборони.

Активна фаза навчання триватиме з 17 по 22 квітня поточного року на військовому полігоні "Мюнстер" у Федеративній Республіці Німеччина.

Станом на 15 квітня, підрозділ радіаційного, хімічного та біологічного

захисту Збройних Сил України успішно пройшов маршем територією України та перетнув державний кордон з Польщею.

Зараз техніка українського підрозділу завантажена на низькопалубні трейлери та рухається територією Польщі до місця проведення навчання у Німеччині.

Загалом для участі у навчанні "Голден Маск - 2010" у складі підрозділу РХБ захисту ЗС України відбули 30 військовослужбовців та 8 одиниць військової техніки.

Протягом навчання передбачається проходження українським підрозділом сертифікації для подальшого його залучення до 15-ї ротації Сил реагування НАТО у складі багатонаціонального батальйону РХБ захисту.

Участь українського підрозділу в цьому заході військового співробітництва сприятиме розвитку експедиційних спроможностей Збройних Сил України для участі в міжнародних операціях з реагування на надзвичайні ситуації природного та техногенного характерів у складі багатонаціональних військових формувань високої готовності.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram