Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Понеділок, 04 липня 2022 18:44
Новини: Політика
19065

Підтримка наукових досліджень є пріоритетом для держави - Азаров

КИЇВ. 25 грудня. УНН. Пріоритетом для держави є підтримка наукових досліджень. Про це сьогодні вітаючи лауреатів Державних премій України в галузі науки і техніки заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров, передає кореспондент УНН.

Прем’єр наголосив, що Україна одна з небагатьох країн світу, яка зберігає за собою право називатись державою великої науки.

За словами глави уряду, можливість вчених та інженерів України генерувати наукові результати світового рівня – це не лише привід для гордості, але й міцна основа економічного суверенітету України.

“Науковий пошук українських інститутів і лабораторій багато в чому визначає той шлях, яким піде розвиток науки і технологій завтра і не лише в нашій країні. В низці напрямків Україна задає тон в світовому та науковому суспільстві ”, - сказав М.Азаров.

Він зазначив. що перед Україною стоїть низка безпрецедентних завдань і в найближчі роки країні доведеться пройти від переважно сировинної спеціалізації української економіки до сучасної високотехнологічної моделі економіки знань.

“Україна має колосальний ресурс розвитку, тому, безумовно, пріоритетом для держави є підтримка наукових досліджень, наукових колективів і шкіл, стимулювання інноваційних процесів в економіці, підвищення престижу і затребуваності науки. Це питання державної важливості”, - резюмував Прем’єр.

Нагадаємо, що Прем’єр-міністр України Микола Азаров взяв участь в урочистій церемонії нагородження лауреатів державних премій України в галузі науки і техніки.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram