Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
15105

КРУ в Луганській області виявило неефективне використання 620 тис грн

Планову ревізію фінансово-господарської діяльності відділу освіти Брянківської міської ради проведено ревізорами Луганщини. Про це ІМК повідомили у прес-службі КРУ в Луганській області.

Зокрема виявили низку недоліків щодо соціальних гарантій щодо забезпечення дітей повноцінним харчуванням у навчальних закладах. Установлено факти невідповідності фактично виконаних обсягів робіт обсягам робіт, зазначеним в актах приймання виконаних підрядних робіт, що також призвело до зайвої оплати бюджетними коштами внаслідок завищення обсягу виконаних будівельних робіт на 18,2 тис. гривень.

Крім того, ревізією встановлено, що роботи з будівництва котельні проведені з відхиленнями від проектної документації. Зокрема, не проводилися роботи з улаштування стрічкових фундаментів з бетонних блоків для підвалу, виконання теплової камери, роботи з благоустрою та озеленення території.

Таким чином, бюджетні кошти у сумі 620 тис. грн використано неефективно.

Про результати ревізії поінформовано депутатів обласної ради, прокуратуру м.Брянка, Брянківське МВ УМВС та міського голову, матеріали ревізії передано УСБУ в Луганській області.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram