Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Дякуємо лікарям, які рятують країну!
Четвер, 02 квітня 2020 21:13
19560

Німці витрачають на книги майже у 40 разів більше ніж українці

КИЇВ. 26 грудня. УНН. Президент Української асоціації видавців і розповсюджувачів книг Олександр Афонін під час прес-конференції у Києві навів статистичні данні щодо витрат громадян на книги в тій чи іншій країні, які показали, що українці витрачають на книги в десятки разів менше за інші цивілізовані країни, передає кореспондент УНН.

 

"У європейців статистика друку є не головним. Головним є статистика споживання книги. Тобто скільки книжок на середньостатистичного громадянина тієї чи іншої держави купується протягом року", - сказав О. Афонін.

Для того, щоб стало зрозуміло, який рівень споживання книги в Україні, президент Української асоціації видавців і розповсюджувачів книг навів середньостатистичні данні щодо витрат громадян на книги в тій чи іншій країні.

"Середньостаттстичний німець купує книжок протягом року на 119 євро. У маленькій п'ятимільйонній Фінляндії, яка вважається сьогодні першою країною по освідченності за рейтингати ЮНЕСКО, громадянин в середньому купляє книжок на 105 євро. У Південній Кореї, яка вважається одним з лідерів у технологічному та науковому розвитку, - в межах 95 євро. Я вже не кажу про Польщу, де середньостатистичний громадянин купує книжок на 32 євро. А середньостатистичн й українец в рік купує книжок на 2,9 євро", - наголосив він.

За словами О. Афоніна, ці показники свідчать, що рівень моральний духовний та освітній в Україні падає.

Нагадаємо, Українські поціновувачі типографського та графічного мистецтва придбали вже 11 примірників Біблії, ілюстрованої Сальвадором Далі.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram