Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
22305

Сьогодні проходить онлайн-конференція Webiz, присвячена соціальним мережам

Сьогодні в режимі онлайн проходитиме 8-годинна конференція Webiz, присвячена соціальним мережам, Веб 2.0 сервісам, блогам та їх монетизації.

На конференції виступить Олексій Костарев, генеральний продюсер i-Jet, творець гри для соціальних мереж Щасливий фермер, яка заробила 20 мільйонів доларів за 2009 рік. Він поділиться секретами успіху в сфері ігр та програм для соціальних мереж.

Євген Курт, керуючий партнер сервісу управління сайтами UcoZ.ru, що входить до 15 найбільш відвідуваних ресурсів Рунета, розповість про те, як підприємцям оперативно створювати пристойні сайти, без знання мови програмування та інших технічних питань.

Артем Кашехлебов, керівник популярного сервісу для блогерів rss2email.ru, з найбільшим числом RRS-передплатників в Рунеті - 90.000, і 200.000 е-mail передплатників, представить інструменти просування блогів. А популярний блогер Димок blog.dimok.ru поділиться секретами монетизації блогів.

Максим Михайлов, адміністратор однієї з найбільших груп у світі, pozitiv.vkontakte.ru з 1.382.196 учасниками та Станіслав Худяков, лідер групи Оформлення ВКонтакте з 667.256 учасниками, розкажуть про програми та методи створення великих груп у соціальних мережах, побудову комунікацій та залучення аудиторії.

Також на веб-конференції виступлять Микита Кабардино, розробник програм для соціальних мереж, Євген Руденко, директор сервісу блогів і спільнот Дайрі.ру, що входить в 50 найбільш відвідуваних ресурсів Росії і багато інших експерти з соціальних мереж, Web 2.0, SMO і SMM.

Взяти участь в онлайн конференції можна на сайті www.SarafannoeRadio.org. Учасники онлайн-конференції можуть задавати питання спікерам і коментувати їхні виступи.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram