Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
24585

Кіровоградське СІЗО ліквідує порушення у медичній частині

КИЇВ. 27 грудня. УНН. Прокуратура Кіровоградської області виявила суттєві порушення вимог чинного законодавства в ході перевірки стану медико-санітарного забезпечення ув’язнених та засуджених осіб у Кіровоградському слідчому ізоляторі. Про це УНН повідомили у прес-службі Кіровоградської області.

Як йдеться у повідомлені, за результатами перевірки, проведеної із залученням фахівців у галузі охорони здоров’я, встановлено, що медико-санітарна частина СІЗО не повністю забезпечена всім необхідним лікувально-діагностичним обладнанням.

"Відсутні належні умови для проведення гігієнічних процедур, необхідних персоналу при роботі в шкідливих умовах прямого контакту з хворими на туберкульоз, ВІЛ-інфекції. Обстеження й лікування диспансерних хворих не в повній мірі відповідають стандартам обстеження і лікування, зокрема, через відсутність необхідних медичних препаратів. Протягом тривалого часу в установі не укомплектовано посади психіатра, фтизіатра, фельдшера та провізора", - йдеться у повідомлені.

Крім того, керівництво СІЗО не забезпечило своєчасне проходження державної акредитації медико-санітарної частини та клінічної лабораторії, а також ліцензування здійснення медичної практики.

З метою усунення виявлених порушень законодавства причин і умов, що їм сприяють та притягнення до дисциплінарної відповідальності винних посадових осіб прокуратурою області внесено подання начальникові УДПтСУ в області.

За результатами розгляду подання вжито заходів до усунення виявлених порушень закону. За неналежне виконання службових обов'язків дві посадові особи слідчого ізолятора притягнуті до дисциплінарної відповідальності.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram