Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Економіка
17430

Цьогоріч державне житло отримали вдвічі більше родин, ніж у 2011 - Л. Рисухін

КИЇВ. 27 грудня. УНН. Цього року у рамках реалізації державних програм забезпечення українців житлом підтримку за програмами отримали в 2 рази більше родин, ніж того року. Про це під час прес-конференції сказав голова правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Леонід Рисухін, передає кореспондент УНН.

Л. Рисухін пояснив, що у 2012 році в рамках реалізації програм забезпечення молоді житлом та доступного житла державну підтримку для забезпечення житлом отримали вже 2,6 тис. сімей, що в 2 рази перевищує аналогічний показник у 2011.

"У минулому році цей показник становив 1250 сімей", - сказав Рисухін.

До кінця року, за умови оплати Держказначейством наданих платіжних документів, кількість сімей, які скористалися державною підтримкою для придбання власного житла, буде дорівнювати понад 2,8 тис. сімей.

Нагадаємо, через вилучення з київського до державного бюджету 50% податку на доходи фізичних осіб, що в грошовому еквіваленті становить 8,2 млрд грн, у столиці на 2013 рік передбачається суттєве скорочення програми житлового будівництва.

“Програму житлового будівництва буде суттєво скорочено. Якщо у 2012 році було 11 пускових об’єктів з фінансуванням з міського бюджету, то на 2013 заплановано тільки 4 об’єкти”, - сказав заступник голови КМДА Руслан Крамаренко.

За його словами, також у програмі соціально-економічного розвитку не закладено кошти на оновлення рухомого складу міського пасажирського транспорту, на закупівлю техніки для прибирання вулиць, а на благоустрій та озеленення міста виділено лише мінімальні кошти.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram