Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
22875

Львівська влада стурбувалася отруєнням людей під час корпоративну

КИЇВ. 27 грудня. УНН. У Львівській обласній держадміністрації відбулося засідання надзвичайної протиепідемічної комісії, пов’язане із захворюванням людей після святкування в кафе-барі "Святослав". Про це УНН повідомили у прес-службі Львівській ОДА.

Голова комісії, заступник голови – керівник апарату Львівської облдержадміністрації Іван Груник відзначив, що протягом 2012 року в області сталося 5 спалахів гострих кишкових захворювань, в яких постраждало понад 140 осіб.

За його словами, у більшості випадків причиною захворювань було неналежне відношення власників та керівників закладів громадського харчування до дотримання вимог санітарного законодавства, самовільне розширення асортименту страв дозволеного держсанепідслужбою, використання страв, виготовлених у домашніх умовах.

Водночас, начальник Головного управління Держсанепідслужби у Львівській області Роман Павлів у доповіді відмітив, що аналогічна ситуація мала місце у кафе-барі "Святослав", що було встановлено фахівцями держсанепідслужби в ході проведеного епідемічного розслідування випадків захворювання.

За результатами проведеного засідання, голова комісії дав ряд доручень держсанепідслужбі, МВС у Львівській області, управлінню ветеринарної медицини, направлених на попередження та профілактику захворювань серед населення.

Як повідомляв УНН, 22 грудня в приміщенні кафе-бару "Святослав" 130 працівників ЗАТ АТ Видавничий дім "Високий Замок" брали участь у корпоративі.

24 грудня о 23.00 в обласну інфекційну лікарню була госпіталізована працівниця видавництва з діагнозом "Гостра кишкова інфекція, гастроентероколіт".

25 грудня з 9.00 до 12.00 було госпіталізовано ще 5 осіб, які брали участь в корпоративі. 1 особа звернулась для надання консультативної допомоги, від госпіталізації відмовилась.

Станом на 26 грудня з числа працівників видавництва захворіло 13 дорослих осіб, з них на стаціонарному лікуванні в обласній інфекційній лікарні знаходиться 12 осіб з діагнозом "Гостра кишкова інфекція, гастроентероколіт", середньої важкості.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram