Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
24495

НКРЕ: у ІІ кварталі очікується рішення про підвищення тарифів на електроенергію

Прийняття рішення щодо поетапного підвищення тарифів на електричну енергію для населення з метою забезпечення повного відшкодування населенням витрат на виробництво, передачу та постачання електроенергії очікується в ІІ кварталі 2010 р. Про це йдеться у звіті про діяльність Національної комісії регулювання електроенергетики (НКРЕ) України за I квартал 2010 року.

У звіті зазначається, що Управління цінової політики в електроенергетиці (УЦПЕ) мало підготувати відповідний проект постанови НКРЕ у І кварталі 2010 р.

Крім того, в І кварталі 2010 р. не було скасовано нормативні акти щодо надання енергопостачальним компаніям компенсації втрат від постачання електроенергії окремим категоріям споживачів, оскільки тарифи не було приведено до економічно обґрунтованого рівня.

Нагадаємо, в березні 2010 р. Незалежна галузева профспілка енергетиків України повідомила, що економічно обґрунтована ціна електроенергії для населення складає 70 коп. за 1 кВт.год., тобто майже утричі більше, ніж нинішня - 24 коп. за 1 кВт.год.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram