Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
19560

В.Янукович відновив втрачений політичний діалог зі США - А.Зленко

Колишній міністр закордонних справ Анатолій Зленко вважає, що під час візиту Президента України Віктора Януковича до Сполучених Штатів Америки і зустрічі з президентом США Бараком Обамою, було відновлено втрачений свого часу політичний діалог між лідерами двох держав. Про це політик сказав сьогодні під час прес-конференції, на якій були підведені підсумки візиту В.Януковича до США, передає кореспондент ІМК. "Цей візит проходив на фоні позитивних заяв, зроблених Адміністрацією США щодо нового керівництва України", - сказав А.Зленко.

Він наголосив, що візит пройшов на позитивному рівні і що "вихід В.Януковича в світ" пройшов вдало.

"Україна позитивно сприймається, вона не втратила свого авторитету у міжнародному середовищі, зокрема, у США", - зазначив політик.

А.Зленко також наголосив, що під час таких самітів дуже важко організувати зустріч з президентом США: "Я відаю належне українським дипломатам, які зробили неможливе і організували таку зустріч".

За його словами, Україна стала помітною на саміті з енергетичної безпеки, оскільки вона виступила з ініціативою про відмову від свого високозбагаченого урану.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram