Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
15855

Янукович не торгувався за зустріч з Обамою - А.Зленко

Колишній міністр закордонних справ Анатолій Зленко вважає нісенітницею заяву опозиції проте, що Президент України Віктор Янукович відмовився від високозбагаченого урану тільки для того, щоб зустрітися з президент США Бараком Обамою. Про це він сказав в коментарі ІМК. "Такі заяви надзвичайно несерйозні, оскільки на саміті з ядерної безпеки у Вашингтоні цілий ряд країн зробив такі ж кроки, які зробила Україна", - сказав А.Зленко.

Зокрема, за словами дипломата на цьому саміті Канада та Чилі заявили, що передають США свій високозбагачений уран на збереження, Мексика погодилася конвертувати свій високозбагачений уран в низько збагачений, а Росія заявила, що закриє виробництво плутонію в сибірському місті Железногорску.

А.Зленко наголосив, що сьогодні є ціла низка країн, які виявили готовність йти назустріч тим вимогам, які ставилися на саміті у Вашингтоні і відмовляються від свого високозбагаченого урану.

"Заяви опозиції, про те, що має місце якийсь торг, не мають пі д собою ніяких підстав, оскільки це є тенденцією в світі", - зазначив дипломат.

А.Зленко також додав, що під час таких самітів дуже важко організувати зустріч з президентом США. "Я відаю належне українським дипломатам, які зробили неможливе і організували таку зустріч".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram