Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Субота, 02 липня 2022 01:40
Новини: Політика
8625

В.Фесенко: росіяни не будуть підписувати угоди "на колінках"

"Треба спочатку дочекатися офіційної інформації щодо визначення місця і дати зустрічі Дмитра Медвєдєва та Віктора Януковича. Але щодо Харкова... Я думаю, просто треба розширювати географію зустрічей", - заявив під час прес- конференції у медіа-холі ІМК голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко.

За його словами, з абсолютною точністю можна стверджувати, що зустріч 21

квітня (якщо вона, звичайно, відбудеться) не буде зустріччю, на якій буде підписана угода.

"Це можна стверджувати з вірогідністю у 95%. Попередня домовленість може бути, але ніхто не підписує угоди - особливо росіяни - на колінках за 5 хвилин до якоїсь події. Є офіційний візит російського керівництва до Києва, який відбудеться у травні, і саме тоді буде підписано абсолютна більшість двосторонніх угод між Україною та Росією", - заявив політолог.

На запитання, чому ходять чутки про те, що зустріч відбудеться саме у Харкові, В.Фесенко заявив, що це - прикордонне місто і серед питань була заявлена тема прикордонного співробітництва.

"Харків у цьому сенсі як раз дуже підходить для розмови на цю тему. Окрім того, свого часу у Харкові ще за часів губернаторства Євгена Кушнарьова щорічно відбувалися зустрічі ділових кіл України та Росії. Можливо, є сенс відновити цю традицію, і я тільки вітаю той факт, що зустрічі між нашими державними керівниками відбуваються не лише в Києві. Думаю, це потрібно робити і в інших великих містах - і у Львові, Донецьку, Одесі і так далі", - підсумував експерт.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram