Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
5130

В.Янукович намагався максимально сподобатись США - О.Палій

В.Янукович намагався максимально сподобатись США, і можливо, персонально президенту Б.Обамі, і було ухвалено рішення про передачу останніх залишків збагаченого урану до 2012 року до Росії і США. Про це на прес-конференції в ІМК повідомив політолог Олександр Палій, говорячи про підсумки візиту Президента України до США.

"Це така одностороння поступка України і невідомо, як вона буде фінансово компенсуватись. Були зроблені жести для покращення персонального іміджу президента В.Януковича на заході, і звичайно ці жести - за український рахунок. У нас в сховищах цього урану зроблені відповідні заходи, які унеможливлюють його крадіжку, він перебуває в безпеці. В результаті в цих сховищах він міг спокійно зберігатись, Україна могла залишити за собою цей ресурс. Натомість В.Янукович пішов на такий крок повного знищення українського ресурсу, і в обмін нас тільки поплескали по плечу і ми отримали тільки розмови про те, що це дуже хороший крок", - наголосив експерт.

Говорячи про позитивні результати, О.Палій наголосив, що зокрема, В.Янукович в спільній заяві з президентом Б.Обамой підтвердив, що Україна буде дотримуватись хартії про особливе партнерство між Україною і США.

"Він підтвердив, що буде виконувати й інші документи, які існують між Україною і НАТО. Також було проведено непоганий діалог з МВФ, який передбачатиме не просто співпрацю з МВФ, а й започаткування нової програми, тобто тих 4 чи 5 млрд, які залишились з попередньої програми, уряду вже явно не досить для латання дірок бюджету. Судячи з усього МВФ дав попередню згоду на таку парадигму подій", - розповів політолог.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram