Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
17385

Україна заповнює пробіл у стосунках з Росією - В.Корнілов

"Українські відносини з Росією зараз знаходяться у найбільшому завалі. І владі обох держав треба докладати титанічних зусиль, щоб відновити дружні, партнерські та стратегічні стосунки", - заявив у коментарі ІМК директор українського філіалу Інституту країн СНД Володимир Корнілов, коментуючи надто часті зустрічі українського та російського президентів.

Він нагадав, що за останні кілька років був дуже великий дефіцит

спілкування між Україною та Росією: "До недавна усі в один голос дивувались та обурювались, що практично не зустрічаються лідери України та Росії. Тепер само собою цей пробіл заповнюється. І якщо європейські та американські вектори у нас мали певний розвиток, то вектор стосунків з Росією, який зараз намагається відновити українська влада, звичайно, був обрубаний штучним шляхом українською стороною владою Віктора Ющенка та Юлії Тимошенко".

Тепер, щоб відновити цей вектор, необхідні посилені зустрічі, стверджує В.Корнілов.

"Ми всі чудово розуміємо, що завдання номер один для української влади - це знизити ціну на російський газ, і зрозуміло, що переговори з цього питання були та йдуть, і доволі нелегкі. Як на мене, чим частіше вони зустрічаються, тим краще. Якби у Віктора Януковича була така сама можливість так часто зустрічатись і з лідерами США, Європи, Китаю, Азії, то це теж було б добре", - підсумував експерт.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram