Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Пʼятниця, 01 липня 2022 17:24
Новини: Політика
5670

20 квітня санаторій "Перлина Карпат" втретє виставлять на аукціон - Г.Москаль

"Санаторій "Перлина Карпат", що біля Мукачева, знову виставлено на аукціон, який призначено на 20 квітня", - про це ІМК повідомили в прес-службі "Народної самооборони".

В 2006р. Чинадіївська селищна рада, підбурювана обласною владою, в односторонньому порядку визнала цей санаторій безгосподарним і взяла його в комунальну власність. Влітку минулого року чималий резонанс отримав факт отруєння сальмонелою 65 дітей зі столиці, які оздоровлювалися в Перлині Карпат". Попередні дві спроби кулуарної приватизації були зірвані після втручання ЗМІ і ось тепер санаторій виставили на аукціон втретє.

"Оголошення про аукціон надруковано 20 березня в малотиражній мукачівській газеті "Панорама", - каже депутат "Народної самооборони" Геннадій Москаль. - Причому на останній сторінці й найдрібнішим шрифтом, хоча сам В.Балога контролює в області чимало ЗМІ, що мають набагато більший тираж. Зроблено це для того, щоб замість справжніх торгів із прозорою процедурою зробити фарс на зразок аукціону щодо оренди Мукачівського замку "Паланок", у якому взяла участь лише одна фірма, що належить родичам Балоги. І в результаті віддати санаторій своїм людям за потрібну ціну. При тому, що питання власності щодо "Перлини Карпат" ще не вирішене. Постанова Львівського апеляційного господарського суду від 9 березня цього року, яка відкриває можливості для приватизації санаторію, оскаржена Фондом Державного майна України, остаточну крапку в судовому розгляді питання не поставлено...".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram