Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
13875

Ринок систем зберігання даних в Україні в 2009 році зменшився

У 2009 році обсяг українського ринку зовнішніх дискових систем зберігання даних (СГД) у грошовому вираженні зменшився в порівнянні з 2008 роком до $ 27,3 млн в цінах для кінцевого користувача. Про це у своєму звіті заявляють аналітики компанії IDC.

У той же час економічний спад в 2009 році вплинув на ринок СГД значно менше, ніж на ринок серверів, де падіння склало майже 60% у грошовому вираженні.

Аналітики пояснюють такі показники, задовільним фінансовим станом телекомунікаційних операторів, які змогли завершити давно заплановані або раніше відкладені проекти з впровадження або модернізації систем зберігання даних топового класу.

Приміром, у IV кварталі 2009 року обсяги поставок зовнішніх СГД перевищили позначку $ 11 млн, повторивши результат того ж періоду 2008 року.

З технологічної точки зору левову частку ринку зовнішніх СГД, як і раніше, займають системи SAN (Storage Area Network) на базі протоколі Fiber Channel - з частка в структурі продажів складала 80% у грошовому вираженні, що вище, ніж у 2008 році. Частка СГД з безпосереднім підключенням до сервера (Direct Attached Storage, DAS) минулого року трохи скоротилася, так само як і частка спеціалізованих NAS-систем.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram