Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
9600

Нам сьогодні потрібен позитивний сценарій розвитку країни - В.Литвин

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин вважає, що при подальшій роботі над урядовою Програмою соціально-економічного розвитку необхідно визначити основні пріоритети розвитку країни. Про це ІМК повідомили в прес- службі ВР. Керівник парламенту зазначив, що у Програмі міститься правильна оцінка соціально-економічної ситуації в Україні. Значно слабшою, на його думку, є друга частина документу, яка визначає, що потрібно зробити.

В.Литвин пояснив це тем, що Програма стала "заручником традиційного підходу, при якому кожне міністерство і відомство окреслює бачення того, що треба робити, виходячи з власних уявлень, власних потреб, а не потреб країни у цілому". Крім того, зазначив він, оскільки уряд, як і вся виконавча влада, працює у надзвичайно складних умовах, при підготовці Програми "не вдалося чітко окреслити пріоритети". Разом з тим, В.Литвин висловив переконання, що у процесі підготовки і прийняття остаточної редакції Програми потрібно визначити такі пріоритети, "підвести під них матеріальну базу у вигляді бюджету, визначити поетапність і послідовність наших дій".

Це, за його словами, необхідно, аби "люди відчули спокій, переконалися у тому, що влада, знаючи стан справ в країні, чітко бачить, що необхідно робити". "Нам сьогодні, як ніколи, потрібний позитивний сценарій розвитку країни, країна повинна запрацювати, - сказав В.Литвин. При цьому необхідно відмовитися від того популізму, який виразно проглядався на цьому пленарному тижні у Верховній Раді".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram