Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
13260

Нинішня ціна на газ для України "є не підйомною" - В.Литвин

Розв`язання українсько-російських проблем у газовій сфері можливе за умови системної розбудови відносин двох країн, вважає Голова Верховної Ради України Володимир Литвин. Про це ІМК повідомили в перс-службі ВР. Коментуючи складність ситуації у відносинах з Росією у газовій сфері, В.Литвин зазначив, що останнім часом дві країни фактично перебували "у стані холодної війни". "На деяких напрямках цих відносин відбулися, якщо хочете, незворотні процеси, і відновити довіру і співпрацю в цьому буде дуже важко, - зазначив він. - Від звинувачень потрібно перейти до того, щоб жити реаліями, жити майбутнім".

За словами В.Литвина, нинішня ціна на газ для України "є не підйомною". "Попередній уряд фактично загнав країну у глухий кут. Відтак нинішні переговори з Росією щодо зміни ціни на газ є дуже важкими. У даному випадку Україна виступає у ролі нерівноправного переговірника, у ролі прохача", - сказав він.

"Ми не зможемо вирішити газове питання, якщо не вийдемо на систему взаємовідносин з Росією, - підсумував В.Литвин. - У чомусь ми маємо виграти, у чомусь - поступитися, і так має діяти, очевидно, і Росія. Але в цілому обидві країни мають виграти".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram