Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
10635

Уряд Азарова пішов хибним економічним шляхом - В.Рябошлик

"Уряд Азарова має хибне розуміння поточної економічної ситуації, внаслідок чого запропонував хибну Державну програму економічного і соціального розвитку України на 2010 рік", - зазначив екс-заступник міністра економіки, економічний експерт Володимир Рябошлик. Про це ІМК повідомили в прес-службі БЮТ. На його думку, закладені у Програмі темпи зростання на 2010 рік по продуктивності праці на 102,9%; по ВВП на 103,7%; по продукції промисловості 105,3%; по валовому нагромадженню основного капіталу на 9,5) означають, що Україна буде: відновлювати докризовий рівень продуктивності праці 4 роки; докризовий рівень ВВП 5 років; докризовий рівень промислового виробництва 6 років; докризовий рівень валового нагромадження основного капіталу 7 років.

"Не дивно, що за таких перспектив автори запланували продовження вимирання населення ще на 105 тисяч душ", - сказав В.Рябошлик.

"І все це при тому, що вкрай низькі стартові умови дають всі можливості для пришвидшеного зростання", - додав він, зазначивши, що спад і структурна перебудова у розвинених країнах є своєрідною хворобою зростання заради переходу на новий технологічний уклад.

Експерт наголосив на необхідності нарешті дати "конкретні характеристики прогресивних продуктивних технологій, на які буде переходити економіка, визначити структурні зміни, які внаслідок цього відбудуться і на цій основі визначити траєкторію наздоганяючої стратегії розвитку економіки України".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram