Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
13845

У ДПА обговорювались податкові законодавчі ініціативи

16 квітня в Державній податковій адміністрації України відбулася нарада з представниками великого бізнесу за участі заступника міністра фінансів України Тетяни Єфименко, заступників голови ДПА України Сергія Лекаря та Олексія Любченка, керівників структурних підрозділів Міністерства фінансів та ДПА України. Йшлося про обговорення законодавчих ініціатив, які покликані вдосконалити податкову систему, зокрема, ухвалення Податкового кодексу. Про це ІМК повідомили у прес-службі ДПА. Мета зустрічі - спільними зусиллями напрацювати новації до нормативно- правових актів, які, з одного боку, покращать умови для роботи бізнесу, з іншого - сприятимуть наповненню бюджету.

„Зміни до податкового законодавства покликані створити сприятливі умови для сумлінних платників податків, вивести їх із тіньової сфери," - зауважив заступник Голова ДПА України Сергій Лекарь.

"Платники податків мають бути зацікавлені у статусі сумлінного платника. Це даватиме важливі переваги, такі як індивідуальне обслуговування, лише кабінетний аудит, а також електронний сервіс", - підсумував заступник голови ДПА України Олексій Любченко.

"Глобальна конкуренція у світовій економіці потребує змін вітчизняного податкового законодавства, адже у світі конкурують не лише товари, які виробляються національними економіками, а також системи адміністрування податків. Одним із шляхів удосконалення податкової системи повинно стати ухвалення Податкового кодексу, при розробці проекту якого враховувались найкращі практики світу," - відзначила Т.Єфименко. За її словами, українська економіка є складовою світової економіки, і необхідно, щоб правила податкового регулювання були зрозумілі як "на вході", так і "на виході" товарів та послуг.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram