Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
10260

В.Янукович попросив В.Литвина прискорити підготовку закону щодо держзакупівель

Президент України Віктор Янукович звернувся із листом до Голови Верховної Ради України В.Литвина із проханням вжити заходів для прискорення підготовки Закону "Про здійснення державних закупівель". Про це ІМК повідомити у прес-службі глави держави. "З огляду на неприпустимість зволікання з урегулюванням на законодавчому рівні питань здійснення закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти прошу вжити заходів для прискорення підготовки зазначеного Закону з пропозиціями Президента України у головному комітеті та його невідкладного розгляду парламентом", - наголосив Президент.

У своєму листі до Голови Верховної Ради Президент нагадав, що 16 березня цього року він повернув до парламенту Закон України "Про здійснення державних закупівель" зі своїми пропозиціями.

В.Янукович підкреслив, що відповідно до частини другої статті 132 Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" закон, повернений Президентом України до ВР для повторного розгляду, після його підготовки у головному комітеті розглядається позачергово на пленарному засіданні парламенту, не пізніш як через 30 днів після його повернення з пропозиціями Президента України, якщо Верховною Радою не прийнято іншого рішення.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram