Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
12495

Уряд Януковича-Азарова легалізує корупцію - В.Полохало

"Нинішня влада стимулюватиме поширення та легалізацію корупції і казнокрадства у сфері інтелектуальної власності" - поінформував голова Комітету з питань науки і освіти, член фракції БЮТ Володимир Полохало 16 квітня під час круглого столу на тему: "Захист прав інтелектуальної власності в Україні: проблеми і шляхи вирішення". Про це ІМК повідомили в прес-службі БЮТ. Відкликавши законопроекти з ВРУ, підготовлені колишнім урядом і блокуючи розгляд законопроектів, внесені народними депутатами від опозиції, які мають на меті вирішення нагальних питань у сфері інтелектуальної власності, Партія Регіонів, на думку В.Полохала, ігнорує нагальні потреби в інноваційному розвитку України.

Про це свідчить, зокрема, той факт, що в проекті Державної програми економічного і соціального розвитку України на 2010 рік, яка була прийнята контрольованою регіонами більшістю у парламенті в першому читанні 15 квітня ц.р., лише згадується необхідність розвитку системи управління інтелектуальною власністю, але зовсім не вказується, що саме і хто це має робити. Натомість колишній Уряд мав чітку програму і конкретні заходи з цієї проблеми.

"Це свідчить про те, що сьогоднішній Уряд не ставить пріоритетом вирішення проблем інтелектуальної власності, а без цього ми не матимемо інноваційної економіки в Україні" - підкреслив Володимир Полохало.

Більше того, перші кроки уряду Януковича-Азарова, всупереч чинному законодавству, по суті, спрямовані на знищення інтелектуального потенціалу країни.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram