Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
10710

Домовленості по газу між Україною та Росією будуть досягнуті 21 квітня - Г.Герман

Заступник голови Адміністрації президента Ганна Герман заявила, що основні домовленості по газу між Україною і Росією будуть досягнуті 21 квітня у Харкові під час зустрічі президентів Віктора Януковича та Дмитра Медведєва . Про це вона сказала у прямому ефірі одного з телеканалів, передає кореспондент ІМК.

"У України є багато козирів, які вона може виставляти Росії, одним з них є орендна плата за перебування Чорноморського флоту РФ. Є й інші козирі, які Україна може виставляти, щоб домагатися взаємовигідного співробітництва з Росією", - сказала Г.Герман.

Вона наголосила, що домовитися про зменшення ціни на російський газ дуже важливо для України. "Я думаю, що тут буде вживатися ціла система компенсаторів, я б не хотіла про це говорити наперед, не давати забагато інформації стороні, яка буде вести з нами переговори", - додала заступник голови Адміністрації президента.

Г.Герман також зазначила, що на цих переговорах національні інтереси України будуть гідно відстояні, додавши, що влада не буде підписувати жодних домовленостей, якщо вони будуть на шкоду Україні.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram