Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
10755

К.Грищенко назвав 19 січня самим чорним днем для України

19 січня - чорний день, напевно, самий чорний день за всі роки незалежності і наших відносин з будь-якою країною, коли були підписані настільки кабальні, невигідні Україні угоди, які пояснити розумній людині неможливо. Про це в ефірі одного з телеканалів повідомив міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко.

"Шукати вихід з цієї ситуації - надзадача для уряду, який хоче утримати економіку в стані не просто стабільності, але й вийти на можливість

поступального зростання", - додав він.

За словами міністра, переговори по зміні цих газових контрактів, які були підписані урядом Ю.Тимошенко, повинні проходити інтенсивно, вони "повинні базуватися на розумінні того, що сьогодні втратити контроль над ситуацією в економіці було б надзвичайно небезпечно для всіх нас".

"Сьогодні і перед зовнішньою політикою стоїть завдання, перш за все, допомогти країні знайти відповідь на дуже складний виклик - як у цей короткий час знайти ресурси, щоб вивести країну на реальне економічне зростання. Я вважаю, що відповіді на ці виклики будуть непростими, але те, що їх потрібно приймати і вирішувати, в цьому й полягає мужність політика", - сказав К.Грищенко.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram