Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
17580

К.Грищенко розповів, чого Америка чекає від України

Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко в ефірі одного з телеканалів розповів, що під час зустрічі В.Януковича з Б.Обамою було висказано 3 посили, чого Америка чекає від України.

"З американської сторони було три посили під час зустрічі двох президентів. Перше - питання про вибір вашої системи безпеки, це - ваш вибір, якщо обрали рішення бути позаблоковою державою - ми сприймаємо його позитивно. Друге - ми раді, що ви будуєте прагматичні, дружні, стратегічні стосунки з Росією, ми раді, що в нас працює перезагрузка, і ці два процеси допомагають один одному. Третє - ми високо цінуємо вашу позицію в тому числі і в питанні нерозповсюдження ядерної зброї. Разом: ми вважаємо, що ви маєте всі шанси йти по шляху необхідних реформ", - розповів міністр.

Він також наголосив, що Україні зараз потрібно допомогти впоратись з кризою, стати на ноги, а далі ми будемо вже самі вирішувати питання і економічного і соціального розвитку. "Але без підтримки МВФ, Росії, ЄС, нам це буде зробити набагато складніше, і прийдеться це робить за рахунок громадян України", - додав К.Грищенко.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram