Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Пʼятниця, 01 липня 2022 13:51
Новини: Політика
19530

О.Кужель каже, що її родичі не мають відношення до мийки в Держкомпідприємництва

Екс-керівник Держкомпідприємництва Олександр Кужель спростувала інформацію про те, що її племінниця володіє мийкою на території комітету, пише "Дзеркало тижня".

"Хочу нагадати, що є закон України, який не дозволяє жодному міністру здавати будь-що в оренду. Тобто особисто я, як голова Держкомітету, нічого не могла здати в оренду, навіть дозволити поставити банкомат", - сказала О.Кужель.

Вона зазначила, що сама була не дуже задоволена тим, що орендарі займають площі комітету при істотному дефіциті простору для самої держструктури.

Щодо мийки, яку нібито організувала племінниця О.Кужель, екс-керівник комітету заявила, що її родичі ніякого відношення до мийки не мають.

"Було проведено конкурс, його виграла пані Патяк. Вона свого часу працювала в Держкомітеті, але це не моя племінниця. У мене три племінниці: Наталя й Аня живуть у Запоріжжі, а Ліля - у Севастополі", - сказала вона.

Нагадаємо, нинішній глава Держкомпідприємництва Михайло Бродський заявив, що на першому поверсі будівлі комітету в Києві працює мийка племінниці О.Кужель.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram