Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Субота, 25 червня 2022 23:23
Новини: Політика
18945

У 2010 році поставки контрактних виробників телефонів зростуть на 3,4% - аналітики

За підсумками 2010 року сукупні поставки десяти провідних контрактних виробників стільникових телефонів зростуть лише на 3,4%, до 204,2 млн пристроїв. Такий прогноз оприлюднили аналітики компанії iSuppli.

Серед головних причин скорочення контрактного ринку аналітики називають викликані кризою зміни в ланцюгах поставок вендорів. Ключові гравці стільникового ринку, з огляду на зниження попиту, переглядають політику розміщення замовлень "на стороні", намагаючись максимально завантажити власні виробничі потужності.

У 2009 р. у низки великих гравців контрактного ринку, таких як Foxconn, Flextronics, Compal, Arima та ін продажі скоротилися вдвічі. Тим не менше, в iSuppli впевнені, що компенсувати втрати контрактні виробники зможуть за рахунок замовлень від OEM, в тому числі і другого ешелону, націлених на освоєння стрімко зростаючого сегмента смартфонів.

Аналітики вважають, що за підсумками 2010 р. світовий ринок стільникових телефонів зросте на 12,8%, до 1,5 млрд пристроїв. При цьому середньорічне зростання продажів аж до 2014 р. складе 6,8%.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram