Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
15150

Лідер талібів хоче переговорів з афганським урядом

Лідер афганськіх талібів Мулла Омар хоче мирних переговорів з афганським урядом і не претендує Більше на Захоплення влади в Афганістані, повідомляє РІА "Новости" з посиланням на афганський інтернет-портал.

У недільній британській газеті було опубліковано послання двох високопоставлених духовних лідерів руху "Талібан", в якому говориться, що Шура (рада) талібів, проведена в пакистанському місті Кветта, заявила, що Омар "бажає щирих і чесних переговорів".

"Високопоставлене джерело в американському військовому командуванні повідомило також, що ця заява відображає зростаючу надію на прорив," - повідомляє інтернет-портал.

За даними афганського інтернет-порталу, на Шурі, проведеній в Кветті, лідери талібів заявили, що їхня боротьба в Афганістані переслідує три основні цілі - відновлення законів Шаріату, видворення з країни іноземців та відновлення безпеки.

"Омар більше не зацікавлений у політичній діяльності та участі в уряді", - заявив один з високопоставлених керівників талібів Мулли Абдула Рашида.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram