Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Субота, 25 червня 2022 23:49
Новини: Політика
14565

Переговори щодо надання Греції кредиту можуть зірватися

Прибуття делегації Єврокомісії, Європейського центрального банку та Міжнародного валютного фонду до Афін для обговорення надання фінансової допомоги Греції опинилося під питанням через проблеми в авіасполученні в Європі, повідомляє РІА "Новости" з посиланням на представника Єврокомісії.

Експерти Єврокомісії, ЄЦБ і МВФ повинні були обговорити в понеділок в Афінах умови і довготривалі наслідки кредитів під відсоток нижче ринкового,

які були обіцяні Греції для подолання боргової та бюджетної кризи.

Під час виверження вулкана Ейяфьятлайокудль в Ісландії в атмосферу було викинуто величезну хмару попелу, частинки якого становлять небезпеку для турбін авіаційних двигунів. Через це велика частина країн Північної, Західної та Центральної Європи закрили свій повітряний простір. Хмара попелу поки не добралася до Греції, але повідомлення з Брюсселем, як і з іншими західноєвропейськими столицями, було припинено.

Тиждень тому на зустрічі Єврогрупи (колегії міністрів фінансів країн єврозони) Афінам було обіцяно до 45 мільярдів євро в перший рік - це більше, ніж Греція планує позичити на ринках до кінця 2010 року. Близько двох третин цієї суми нададуть країни єврозони, решта - МВФ.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram