Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
12765

В.Пинзеник вважає, що в Україні немає кому приймати рішення

В першу чергу треба покращувати не тільки рівень зарплат, але і якість продукції, яку споживають українці. Про це у ефірі одного з українських телеканалів заявив екс-міністр фінансів Віктор Пинзеник. "Суспільство цікавиться не тільки, скільки грошей витрачає, але і якістю медицини", - навів приклад політик.

Він підкреслив також той факт, що спад української економіки складає 15%. Коментуючи зовнішній борг України, Пинзеник заявив: "Таку кількість грошей позичити неможливо".

Він також зазначив, що минулого року НБУ змушували покривати дефіцит бюджету, але нічого не було помічено через те, що НБУ продавав долари. "Зараз НБУ купує долари. Якщо треба буде покривати дефіцит, це можна буде зробити тільки за рахунок інфляції", - каже політик.

"Треба зрозуміти, що шлях виходу з кризи один - скорочувати видатки", - підкреслює Пинзеник. "Проблема в тому, що в українському уряді немає кому прийняти рішення. Рішення має приймати не міністр, а уряд", - додає він. Відповідаючи на запитання, чому він вважає уряди Тимошенко та Азарова нерішучими, В.Пинзеник підкреслив: "Мають бути не розмови про рішення, а рішення".

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram