Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
14415

Обговорення кредиту для Греції відкладено через проблеми з авіасполученням

Візит до Афін делегацій Єврокомісії, Європейського центрального банку і Міжнародного валютного фонду для обговорення кредитної допомоги Греції відкладається через хмару вулканічного пилу над Європою, повідомило в неділю грецьке міністерство фінансів.

Пил від виверження вулкана Ейяфьятлайокудль в Ісландії поки не дістався до Греції, але перервав авіасполучення Афін з Брюсселем.

Експерти Єврокомісії, ЕЦБ і МВФ повинні були обговорити в понеділок в Афінах умови і довготривалі наслідки кредитів під відсоток нижче ринкового, які були обіцяні Греції для подолання боргової і бюджетної кризи.

Тиждень тому на зустрічі Єврогрупи (колегії міністрів фінансів країн єврозони) Афінам було обіцяно до 45 мільярдів євро в перший рік - це більше, ніж Греція планує позичити на ринках до кінця 2010 року. Близько двох третин цієї суми нададуть країни єврозони, інше - МВФ.

У Греції сподівалися, що обіцянки неринкового фінансування допоможуть знизити відсоток по державних облігаціях, проте він як і раніше перевищує 7% річних.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram