Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
13605

Ipad набирає популярність з використання в Інтернеті

Компанія Net Applications представила статистику, яка показує, що за 2 тижні після свого виходу iPad зайняв двадцяту частку одного відсотка серед всіх інших операційних систем.

На перший погляд, це дуже маленький показник, проте він прирівнюється за рівнем популярності до BlackBerry і наближається до Android і Windows Mobile. Ці відомості отримані на підставі аналізу даних від 160 млн відвідувачів великих інтернет-сайтів, тобто вони відображають не рівень продажів, а саме використання iPad в Інтернеті.

Таким чином, не маючи настільки ж високого показника проданих одиниць, як смартфони BlackBerry (десятки мільйонів пристроїв), iPad вже готовий перевершити їх по активності веб-використання завдяки зручним програмним засобам. Кількість проданих iPad досягло півмільйона, тоді як iPod touch і iPhone вже реалізовані тиражем 35 млн і 50 млн одиниць відповідно. Веб- статистика ж показує, що частка використання нового продукту Apple в Інтернеті досягла 6% серед мобільних пристроїв Apple.

У підсумку, iPad майже в 10 разів частіше використовується для мережевого огляду, що відображає переваги його цільової аудиторії.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram