Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Київ
22770

2013 рік у Києві стане Роком дитячої творчості

КИЇВ. 16 січня. УНН. Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов підписав розпорядження, відповідно якому протягом 2013 в столиці відбуватимуться заходи в рамках відзначення Року дитячої творчості. Про це УНН повідомили у прес-службі КМДА.

Так, із лютого до травня в кожному районі столиці відбудеться огляд дитячої творчості в номінаціях: художнє, музичне та театральне мистецтво, хореографія, вокал, художнє слово, моделювання тощо.

Журі, створене оргкомітетами районних в Києві державних адміністрацій, визначить переможців та рекомендуватиме найкращі номери для участі в заключному гала-концерті, який відбудеться на головній сцені держави – Національному палаці мистецтв "Україна".

Метою проекту є охоплення якомога більшого спектру напрямів, у яких розкривається дитяча творчість. Участь у цьому соціальному проекті сприятиме не тільки виявленню й підтримці талановитих та обдарованих дітей, а й удосконаленню та розбудові системи позашкільної освіти, – зазначають у профільному департаменті.

Наразі створено організаційний комітет, який протягом місяця затвердить загальноміський план заходів із відзначення Року дитячої творчості.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram