Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
19470

Казахстан може вступити до СОТ уже цього року – Паскаль Ламі

КИЇВ. 17 січня. УНН. Казахстан може стати членом Світової організації торгівлі у 2013 році, про це повідомив генеральний директор СОТ Паскаля Ламі, передає УНН з посиланням на іноземні ЗМІ.

"Казахстан зараз знаходиться на досить просунутому етапі переговорів щодо вступу до СОТ, і я б висловив припущення, що навіть в цьому році можна чекати вступу Казахстану до СОТ", - сказав Ламі в кулуарах гайдарівського форуму.

Глава СОТ додав, що Білорусь знаходиться на менш просунутому етапі переговорів про вступ до СОТ, так що поки важко назвати можливі терміни її приєднання до організації.

У той же час, за словами Ламі, Росія, Білорусія і Казахстан є учасниками Митного союзу і повинні існувати в рамках єдиного торговельного режиму, пише "Новини-Казахстан". А так як Росія вже є членом СОТ Казахстан і Білорусія де факто також змушені дотримуватися багато норм СОТ.

Глава СОТ не став давати оцінку першого півроку членства Росії в СОТ, зазначивши, що поки судити про результати рано. "Росія на даний момент нічим суттєво не відрізняється від інших країн, що стали членами СОТ в останні 10 років", - сказав він.

За словами Ламі, кожному новому члену СОТ потрібен певний період для "притирки", щоб почати працювати за правилами СОТ.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram