Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
13635

Більшість завдань плану дій у 2012 р. виконано – І.Акімова

КИЇВ. 17 січня. УНН. Незважаючи на певні труднощі, значна частина національного плану дій у 2012 році була виконана. Про це під час засідання Комітету економічних реформ сказала перший заступник глави Адміністрації Президента Ірина Акімова, передає кореспондент УНН.

“Незважаючи на певні об’єктивні та суб’єктивні труднощі, значна частина національного плану дій у 2012 році була виконана. Але, водночас є певній суттєві недоліки, бо ми не досягли 100% виконання завдань нацплану майже за жодним напрямком”, - наголосила І.Акімова.

За її словами, найбільших успіхів було досягнуто в реалізації реформи державного управління, реформи державних фінансів, реформи медичного обслуговування, а також реформи освіти і науково-технічної сфери. Водночас, зауважила І.Акімова, дуже повільно реформи просувалися за напрямками ЖКГ – 35% виконання, нафтогазового комплексу – 25%.

Вона наголосила, що однією з причин низького рівня виконання реалізації реформ є невисока якість підготовки законодавчих і нормативних актів. Серед інших причин такої ситуації І.Акімова назвала не належний рівень виконавчої дисципліни, як в центрі, так і на місцях, а також обмеженість або не ефективне використання коштів, які були передбачені на фінансування реформ.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram