Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
Новини: Політика
17400

О.Ляшко: М.Азарова планує скоротити видатки на дорожнє будівництво

Народний депутат України від фракції БЮТ Олег Ляшко зазначив, що уряд Миколи Азарова у цьому році планує скоротити видатки на дорожнє будівництво до 9 млрд грн проти 12 млрд грн у кризовому 2009 році. Про це ІМК повідомили в прес-службі політсили.

"У бюджеті 2009 року на дорожню галузь було передбачено 12 млрд грн, а у проекті бюджету на 2010 рік передбачено 9 млрд грн, тобто менше, ніж минулого року. Це при тому, які у нас дороги. І найголовніше: 6 млрд грн з 9 млрд грн, 6 млрд грн - це повернення кредитів, які брали раніше, тобто фактично на дорожнє будівництво грошей не має", - сказав О.Ляшко.

На його думку, і в подальшому відбуватиметься розвінчання ілюзій щодо планів нової влади здійснювати реформи. "Наступний тиждень стане тижнем розвінчаних ілюзій. Коли вони йшли до влади, вони дуже багато обіцяли - і підвищення пенсій, і заробітних плат, і соціальних стандартів, а прийшли до влади - тепер недолуго виправдовуються, що ці законопроекти були зареєстровані у 2008 році, а зараз не має потреби їх розглядати", - додав він.

О.Ляшко нагадав, що минулого пленарного тижня правляча коаліція відмовилася підтримати низку соціальних законопроектів, зокрема, законопроект про відновлення виплати компенсації за втрачені заощадження вкладникам Ощадбанку СРСР. "У цьому році вже можна було б, так, як це робив уряд Юлії Тимошенко, кілька мільярдів спрямувати на виплату заощаджень", - переконаний він.

Депутат додав, що правляча коаліція також відмовилася підтримати законопроект про встановлення пенсії педагогічним і науково-педагогічним працівникам на рівні 90% від їхньої заробітної плати.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram