Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Ми знаємо все і навіть більше
15060

Львівських посадовців спіймали на махінаціях з приватизацією комунального майна

КИЇВ. 17 січня. УНН. У ході перевірки прокуратурою Львова вчергове виявлено низку порушень чинного законодавства про комунальну власність, допущених посадовими особами Львівської міської ради. Про це УНН повідомили у прес-службі прокуратури.

Посадові особи міської ради не контролюють виконання умов договорів оренди комунального майна. Як наслідок, орендарі не у повному обсязі сплачували орендну плату, самовільно проводили переобладнання та ремонтні роботи, та не страхували орендоване майно, як цього вимагає закон. Водночас, міськрада право на приватизацію комунальних об’єктів поза конкурсом незаконно надає таким орендарям.

Прокуратура Львова внесла подання міськраді з вимогою притягнути до відповідальності винних посадових осіб.

Загалом, торік за наслідками розгляду документів прокурорського реагування за порушення законодавства у зазначеній сфері до відповідальності притягнуто 13 посадових осіб органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, а також 7 чиновників органів контролю.

До бюджету за втручання прокурорів відшкодовано понад 4,3 млн грн.

Крім цього, із заявлених у минулому році у сфері державної та комунальної власності позовів на суму 29 млн грн, 86 позовів уже задоволено на 12,6 млн грн.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram