Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Понеділок, 04 липня 2022 15:37
Новини: Політика
18840

З початку року архів СБУ відвідали півтори тисячі громадян

Галузевий державний архів Служби безпеки України відповідно до законодавства забезпечує доступ громадян до архівних документів. Співробітники архіву надають відповіді на звернення громадян та запити народних депутатів, організацій. Про це ІМК повідомили в прес-службі СБУ.

Галузевий державний архів Служби безпеки України відповідно до законодавства забезпечує доступ громадян до архівних документів. Співробітники архіву надають відповіді на звернення громадян та запити народних депутатів, організацій.

З жовтня 2008 року при Галузевому державному архіві Служби безпеки України функціонує Інформаційно-довідковий зал (відкритий електронний архів), який максимально полегшує доступ та спрощує використання розсекречених документів з архівів СБ України. Такі інформаційно-довідкові залі відкриті при усіх обласних управліннях Служби безпеки України. Інформація оновлюється постійно, кількість відвідувачів збільшується. З початку року тут ознайомилися з архівними матеріалами вже 1007 громадян

На сьогодні в базі даних представлено 34 гігабайти інформації - це близько 16 тисяч розсекречених документів, майже 2 тисячі фотоматеріалів, понад 100 науково-довідкових видань, створених за участю архівістів СБУ.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram